top of page

Teslimat Koşulları

500 TL üzeri siparişlerinizde Ücretsiz adrese teslim hizmeti haftanın her günü saat 13:00 ile 20:00 arasında gerçekleştirilir ve sadece Aydın Efeler ve İzmir Alsancak, Konak, Üçyol, Hatay, Buca, Yeşilyurt, Göztepe, Karabağlar Balçova ilçelerini kapsar.

Burada ismi anılan bölgeler ilçelerin tamamını değil merkezlerini ifade etmektedir. İlçelerin bazı dış  semtleri kapsamdışı  olabilir. Teslimat ürün hazırlama süresini de  gözönünde bulundurarak 1 ile 5 saat içerisinde gerçekleştirilir. Sipariş edilen ürün hazırda yoksa ertesi gün üretilip teslim edilir.


Bu semtler dışında Aydın ve İzmir'in diğer ilçelerine Yurtiçi kargo ile gönderim yapılmaktadır. 500  TL üzeri siparişlerde kargo ücreti alınmamaktadır.

Yurtiçi'ne Kargo ile gönderim: Saat 15:00'den önce verilen siparişler Yurtiçi Kargo  aynı gün içinde kargoya verilir. Siparişiniz yola çıktığı andan itibaren email ile bilgilendirilirsiniz.  Ülke genelinde ortalama teslimat süresi 1-3 iş günüdür. 


(Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapılır. - Bazı bölgelere ve Askeri birliklere sadece ptt kargo teslimat yapmaktadır ve gönderim süresi standart sürelerin dışında gerçekleşebilmektedir. Bu durumlarda onay alınarak kargolama yapılır.)

Sitede bulunan ürünlerin tamamı firmamız garantisi altındadır. Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir. Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir.  Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz. Ödemeler TL ve USD üzerinden yapılır. Yurtdışı fiyatları Türkiye fiyatlarına göre farklılık gösterebilir. www.schocolate.com  sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır.

bottom of page