top of page

İptal ve İade Koşulları

İPTAL

 
TTK gereğince gıda maddeleri, için cayma hakkı bulunmamaktadır. Fakat siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış, taşıma esnasında dağılmış, niteliğini yitirmiş siparişlerin iadesini yapıyor ya da siparişi ücretsiz tekrarlıyoruz. Siparişiniz yoldayken bulunduğunuz adresten ayrılmak zorunda kalmanız, siparişinizin özel günlerinize ya da etkinlik günlerine yetişmemesi durumunda cayma hakkı geçerli değildir.

 
İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 1 gün içinde siroglu.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, MNG ile "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir. Yurtdışı satışlarda iade ürün sevkiyatı yapılmamaktadır.

 

 İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

 
Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

Kargoda ambalajı bozulmuş, taşıma esnasında ürünün niteliğinin bozulacak kadar dağılması durumunda ürünleri iade talebinde bulunabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, isterseniz aynı sipariş ücretsiz şekilde tekrar gönderilir.

 

Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen iade işlemi için, ürünü siroglu.com’a göndermeden önce siroglu@siroglu.com ’a. iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, eğer ürün dağılmış, bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte mail olarak gönderiniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün dağılmış ya da dış paketinin zarar görmesi halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 
Ürünler mutlak suretle orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte iadesi yapılmalıdır.

 

Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?

 

MNG Kargo’ya aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Gönderim aşamasında kargo görevlisine alıcının  "Karşı Ödemeli" olarak Sıroğlu İç ve Dış Ticaret - Faruk Sır’a ait olduğunu belirtmeniz yeterlidir, ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz.

 MNG Kargo Çağrı Merkezi’ni 444 06 06 arayarak adresinize kurye talep edebilir,

https://www.mngkargo.com.tr web sitesinden kurye çağırabilir ya da size en yakın MNG Kargo şubesinin adresini öğrenerek doğduran şubeye teslim edebilirsiniz.

 

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için hafta içi 10:00 – 21:00 saatleri arasında Pazar dahil haftanın hergünü  0232 227 07 08 numaralı sipariş destek hattımızı arayabilirsiniz.

Sıroğlu tarafından iade alınan ürünler gerekli incelemeler yapıldıktan sonra imha edilmekte, kesinlikle yeniden satışa sunulmamaktadır.

bottom of page